SQUAD Clasament / 4 Noiembrie

Mod de calcul punctaj


Se vor acorda puncte pentru pentru top10 echipe , pentru fiecare kill din echipa, si pentru participare


1 kill: 10 puncte


Puncte pentru participare : 5 puncte


Locul 1 : 200 puncte      Locul 2 : 100 puncte      Locul 3 : 75 puncte      Locul 4 : 50 puncte      Locul 5 : 30 puncte

Locul 6 : 25 puncte      Locul 7 : 20 puncte      Locul 8 : 15 puncte      Locul 9 : 10 puncte      Locul 10 : 5 puncte

  

Nr echipe in clasament= 68

Loc clasament   Nume Echipa   Total puncte    Victorii   Top 10   KILLS   
16High Damage Squad 17604685
17NEXUS Gaming13951865
18FromHell10901866
19caonima8101439
20Azteca7501628
21 ASN4EVER7351634
22Invictus Aquilas7302529
23IDMeSports6100445
2420CM5950635
25TRYHARD5401231
26TEAM-BDI4701423
27PanMasters4300630
28Cotetarii4100423
29SpargeOale3850418
30legumele 3800225
31ICryEveryTime3651116
32EliteSquaD3350418
33DeathRow3351210
34TUNETOZAURII3300317
35Dirty Tactics3301210
36NitroAssassins3300319
38Liesinatii3050219
39Shaormistii295119
40Black Hawks2950412
417NA2500512
42KND2150416
43Sesseri Syndicate2150111
44UnderDoogs200027
45TSDEG195034
46Paletele195019
47Walkers190026
48TheBest180027
49Team Wild Stars1750210
50TheApes150029
51nebunaticii145019
52GadilatSarmale1400210
53Spaima Scolii135037
54EchipaJmechera120022
55DeathRow120014
56IDMeSports115016
57ECHIPA PALETA115016
58BananaNinjas 100012
59We smoke kush100017
60borntoFRAG95029
61STRALIGHT GAMING90011
63baieti80010
64Pedala80024
65FratiiMormant80024
66BaietiiDeElita80022
67ToppingDeZacusca80015
68borntoFRAG75015
69Gaina Dinner70015
70TRLTM65023
71Negresa60014
72haTTrick55013
73Xpro55013
74Jmekeraniii55012
75xPro50014
76Careu de Jokeri50022
77Vikings40011
78weLL-Gaming40011
79LoolishGaming35012
80Cloud1030011
81BBC25011
82The Snipers25010
83TheKiLLeR$25010
84Magic Team 25010
85GucciGang20011

Orzanel

Sunrise_TV

NimorTV

PepsyTV

Poetul

P1SSY

ProphetX

PERICOL

Intra acum si