SQUAD FPP Clasament / 27 Noiembrie 2017 20:00

Mod de calcul punctaj


Se vor acorda puncte pentru pentru top10 echipe , pentru fiecare kill din echipa, si pentru participare


1 kill: 10 puncte


Puncte pentru participare : 5 puncte


Locul 1 : 200 puncte      Locul 2 : 100 puncte      Locul 3 : 75 puncte      Locul 4 : 50 puncte      Locul 5 : 30 puncte

Locul 6 : 25 puncte      Locul 7 : 20 puncte      Locul 8 : 15 puncte      Locul 9 : 10 puncte      Locul 10 : 5 puncte

  

Nr echipe in clasament= 74

Loc clasament   Nume Echipa   Total puncte    Victorii   Top 10   KILLS   
1NEXUS Gaming2205410109
2Violul lui nebadaia169021286
3High Damage Squad 155031061
4FromHell153521076
5Paletele13852961
6borntoFRAG11302954
7Fara Nume8402439
8Invictus Aquilas8200638
9IDMeSports6851429
10Negruta6050635
1120CM5950521
12 ASN4EVER5851323
13Cei mai buni din galaxie5800826
14Cotetarii5450526
15caonima5401527
16NitroAssassins4850228
17Lesinatii4851527
18i grandi giocatori4850421
19aTw4801220
20kil_em4451223
21Cloud104200624
22Cei mai buni din lume4051217
23IDMeSports3850320
24BaietiiDeElita3750724
25StiluCarpete3700617
26Ssssnakes3650323
27FPPPPF3450512
28MAAi2900315
29Azteca2450515
30LoolishGaming2300410
31Walkers225028
32EliteSquaD2100413
33evilS190029
34FreshAir1850210
35ToppingDeZacusca170029
36Nexus Staff1700212
37PlebsandCaviar160027
38Xenon Gaming145066
39Dirty Tactics140016
40Golanii140038
41Habar nu avem140022
42Ucygashii135013
43CostiPower135018
44MansNotHot1300211
45weLL-Gaming125012
46PENALII115011
47Black Squad110027
48FutTot105036
49STRALIGHT GAMING100018
50Sesseri Syndicate95024
51KND75026
52SajtagGucciGang75012
53Hunter70024
54FC Tundem Iarba70015
55JOKER70023
56Turbatii65021
57197PRO65014
58TSDEG60020
59Vikings60024
60Bullet60021
61prafanii55014
62CostiPower55010
63Coacaze50013
64Walkers50012
65prea slabi pentru voi45012
66TheBEst35011
67NeImbatamCuPepsi30011
68The Best30010
69ReviveMePls30012
70TRLTM30010
71Faraonii Patriei30010
72UnderDoogs20010
73TEAM-BDI15010
74Paletele10010

Orzanel

Sunrise_TV

NimorTV

PepsyTV

Poetul

P1SSY

ProphetX

PERICOL

Intra acum si